Viimati muudetud:
04.05.2021

Tallinna Lauluväljakust vaid kilomeetri kaugusel, muheda sisehoovi, spordiväljakute, puhkealade ja laste mänguplatsidega Paevälja hubased hoovimajad on nüüd valmis sissekolimiseks. Saadaval viimased kodud!

KORTERID
B-energiaklassiga kahes majas on kokku 96 korterit suurusega 42,7 m² – 80,9 m², seega leiavad siit hubase kodu nii väiksemad kui suuremad pered. Valikus on 2-, 3- ja 4-toalised korterid. Kõikidel kodudel on rõdu ja/või terrass.

MAJAD
Mõlemad majad on 8-korruselised. Avar lift ja laiad koridorid kergendavad väikelastega perede liikumist, maja äärde rajatud rattaparkla annab võimaluse tervislikult ja säästlikult vurada tööle, trenni või miks mitte hoopiski Pirita rannapromenaadile. Hoonete 0-korrusel asuvad panipaigad ja parkimiskohad.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone 0-korrusel ning parkimiskoht õueala parklas.

HOOV
Hooviala funktsionaalsusele on eriliselt tähelepanu pööratud. Lisaks korvpalliväljakule, lauatenniselaudadele ja erinevas vanuses lastele mõeldud mänguatraktsioonidele on majade vahelisele haljasalale paigaldatud ka mugavad pingid ning lamamistoolid, et inimesed saaksid omavahel mõnusalt juttu puhuda või lihtsalt värsket õhku nautida.

ASUKOHT
Paevälja Hoovimajade asukoht on ideaalne. Vaikne ja rahulik kõrvaltänav, kuid ometi on kõik lähedal. Paevälja puiestee ümbrus on kui vaikne oaas suure Lasnamäe ja Kesklinna vahel, kuhu võõrastel pole asja, samas saavad tulevased koduomanikud osa kõikidest pealinna hüvedest! Vaiksed Lasnamäe kõrvaltänavad ja olematu liiklusmüra loovad idüllilise elukeskkonna. Kauplused, bussipeatused, koolid, lasteaiad ja muu eluks vajalik on pelgalt lühikese jalutuskäigu kaugusel. Südalinna saab auto või bussiga kõigest kümnekonna minutiga. Lähedal on majesteetlik Kadriorg ja Pirita terviserajad.

Täpsem info ja korterite plaanid müügiesindajalt või www.hepsor.ee/paevalja

Kortermaju rajab Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Hepsor (www.hepsor.ee), ehituse peatöövõtjaks on hinnatud ehitusettevõte Mitt & Perlebach (www.mittperlebach.ee).

NB! Kuulutuses esitatud pildid on tehtud müüdava korteriga samas majas asuvast 4-toalisest näidiskorterist!

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905