-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Võru maakond, Võru linn, Tartu tn 24
Eesti, Võru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Lääne ja lõuna regiooni juht, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Eterniit.

Kirjeldus

Uut pererahvast ootab 2-toaline korter, mis asub puitmajas 1. korrusel. Korteris on suur elutuba koos köögiga, magamistuba koos garderoobiga ja vannituba koos saunaga. Majal on oma aed, puukuur ja parkida saab maja kõrvale.

Korter on jalutuskäigu kaugusel kesklinnast – keskväljak 100m, Tamula järv ja rannapromenaad 500, Võru Gümnaasium 150 m, Tervisekeskus 150 m, bussijaam 500m.
Korter on valmis sissekolimiseks.

KÖÖK ELUTUBA
Koos köögimööbli ja tehnikaga. Elutoas on üks palksein, mis loob hubase õhkkonna. Tammepuidust uksed. Laes on samasse stilli kuuluvad valgustid. Osades seintes on tapeet.

MAGAMISTUBA
Magamistoas on eraldi garderoob asjade hoidmiseks. Seinad on tapeeditud.

WC/VANNITUBA
Sisseehitatud saun, neutraalsetes toonides plaatitud seinad ja põrand. Põrandaküte.

Madalad ülalpidamiskulud. Korter on sissekolimiseks vaba.

Helista ja tule vaatama seda imelist korterit!

Taavi Möldri tel. 58.086.035
Facebook: Maakler Taavi Möldri

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Lääne ja lõuna regiooni juht, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)