-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Võru maakond, Võru linn, F. R. Kreutzwaldi tn 56b
Eesti, Võru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Toad eraldi, custom_field_advert_additional_info_water_lake, internet, telefon, kaabel tv, boiler, wc ja vannituba eraldi, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Tamula järv jalutuskäigu kaugusel!

Müüki tulnud suurepärase asukohaga renoveerimist vajav 2-toaline korter!

Toad on eraldi.
Planeeringult esik, WC- ja vannituba(asetsevad eraldi), köök, magamistuba, elutuba.

Köögiaken on vahetatud!

Korter on koheselt vaba!

Helista, kirjuta ja tule vaata oma uus kodu või investeering üle!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler