-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kõo küla, Söödi
Eesti, Viljandi maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Söödi talu Kõo küla lähedal Põhja-Sakala vallas ootab uut omanikku. Ehitisregistri andmetel on hoone esmane oletuslik ehitusaasta 1975, kuid säilinud vanade dokumentide järgi ulatub talu ajalugu 20. sajandi algusse.

Kinnistu, mille üldpind on 4,28 ha, sellest 3,49 on haritud põllumaa, on hoonestatud järgmiselt:

1. ELAMU – ehitisealune pind 156 m2, suletud netopind 139,6 m2, eluruumide pind 90,8 m2, 4 tuba ja köök.
Madalvundamendil puithoone, katus eterniit. Hoone maht 414 m3.
Elamu ruumide planeering toodud plaanist lisatud fotol, mõningane erinevus hetkel akende ja uste osas. Vahepealsete remontide käigus on kinni pandud aken hoovi poole toas 3, aken tagaküljel toas 4, ukseavad on suletud toa 4 ja 5 vahel ning toa 5 ja köögi vahel.
Maja otsas on suur nn hoiuruum, kuhu on ehitatud wc (plaanil märkimata), sinna võimalus ehitada pesuruumid või laiendada soovi korral elamispinda. Sealt läheb ka trepp üle maja ulatuvale pööningule, mis samuti võimalik vajadusel ja soovi korral kasutusele võtta (hetkel välja ehitamata). Köögi kõrval on mahukas sahver-panipaik, köögis suur vana kasutusel olev puupliit ja stiilne vana kaev. Küttekolleteks korralik ahi ja pliidi suur soemüür. Ruumid on heas korras, võimalik kohe elama asuda, kaasajastamise vajadus sõltub ostjast.
Väljas majal korralik värvitud laudvooder.

2. KELDER – ehitisealune pind 30 m2, suletud netopind 12,6 m2, maht 69 m3. Madalvundamendil maakivist kelder. Keldri peale võimalik ehitada suvetuba või mõni muuks hobitegevuseks sobilik paik.

3. GARAAZ-KUUR – ehitisealune pind 81 m2, suletud netopind 74,5 m2.

4. KÜÜN-LAUT – ehitisealune pind 131 m2, suletud netopind 117,7 m2, maht 366 m3.

Suur mahukas hoone, milles endine lauda osa poole hoone ulatuses on kasutusel olnud koduse puutöökojana-töötoana. Olemas, alles ja töökorras mitmeid erinevad treipingid ja masinad. Ideaalne ja väärtuslik pärandus uuele puutööhuvilisele peremehele.
Elekter: peakaitsme suurus 3 x 20A.

5. SAUN-KUUR – ehitisealune pind 43 m2, suletud netopind 28,7 m2, maht 99m3.

Kinnistu koosseisu kuuluv põllumaa on haritud , hetkel rendile antud. Hooviala on korrastatud, piirneb ja on kujundatud erinevate hekkidega, hoonete taustaks on istutatud piisavalt erinevaid puid-põõsaid. Võimalus laiendada aiamaad.
Kõo külakeskus, kus asuvad lasteaed, pood, söökla, raamatukogu, on 1,5 km kaugusel. Kirivere kool samuti 1,5 km kaugusel.

Vahemaad teiste lähimate keskustega: Võhma 10 km, Põltsamaa 17 km, Olustvere 20 km, Viljandi 40 km.

Juurdepääs kinnistule: kaugus Võhma – Põltsamaa avalikult teelt u 700 m , so kruusatee üle kolme naaberkinnistu, vaja seada teeservituudid.

Väärika ajalooga, meeldiv ja piisavalt privaatne kinnistu pakub tegevusvõimalusi ja on uute omanike ootel.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler