-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kõo küla, Kõo 7
Eesti, Viljandi maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

ELUKESKKOND
Ajalooline Kõo küla, mis vahepeal on olnud vallakeskuseks, on nüüdseks heakorrastatud rahuliku elukeskkonnaga logistiliselt hea asukohaga meeldiv väike küla Põhja-Sakala valla haldusalas. Külast läheb läbi Põltsamaa-Võhma tee ja on toimiv bussiühendus Võhma (kaugus u 10 km) ja Põltsamaaga (kaugus u 16 km). Kõo ja Võhma vahel on ka kergliiklustee.
Olemas oma lasteaed privaatselt rahulikus piirkonnas, lisaks on ka majade vahel laste mänguväljak, Kirivere kool on 1 km kaugusel (Kõo ja kooli vahel kergliiklustee). Külas ka pood, söökla ja raamatukogu.
Tööandjatena on piirkonnad mitmeid põllumajandusega tegelevaid ettevõtteid.

KORTER
Korter asub 12-korteriga kolmekorruselise maja kolmandal korrusel. Korteris esik, köök, elutuba, magamistuba, vannituba ja wc. Lisaks koridoris eraldi uksega panipaik üleriietele, köögis eraldi väike sahver ja köögist uks avarale rõdule.
Korter vajaks kaasajastamist, kuid madalamate nõudmiste korral ka koheselt sisse kolitav.

MAJA
Majas on toimiv kotreriühistu. Hetkel käsil maja katuse vahetus.
Majal on oma puukütte katlamaja. Toasooja külmaks talveperioodiks kindlustab oma maja hoolas kütja.
Kõrvalkulud talvel u.250 eurot, suvel u.100 eurot.

Ära pikalt mõtle! Võimalus kohe sisse kolida või soovi korral oma maitse järgi kena kodu kujundada. Koht on lapsesõbralik piirkond või hoopiski vaikne kena küla vanaduspõlve veetmiseks.
Kevadel tegutsedes jõuab suveks ilusa kodu kujundada, et siis väikekoha rahulikumat elu nautida.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler