-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Võru tn 65
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Profiilplekk, saun, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Valga linnas müüa kinnistu suurusega 1349 m², millel asub elumaja ja kõrvalhoone, ( milles on garaaž, saun ja abihoone). Kinnistul on lisaks oma kaev ja kasvuhoone. Elamus on pinda 62,2 m², olemas ahiküte, tsentraalne veevarustus ja – kanalisatsioon. Elamu on möbleeritud, võimalik välja ehitada ka katusekorrus, maja all on ka kelder. Lähim kauplus asub ca 300 m kaugusel, bussipeatus on ligidal, kesklinna on ca 1,5 km. Võimalus soetada hubane kodu!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler