-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Viljandi tn 8 // 10
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Pakettaknad, panipaik, kaev, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa elamu ja kõrvalhoonetega kinnistu Valga linnas.

Ahiküttega palkelamus 6 tuba, 2 kööki, kaks pesuruumi ja tualetti. Suuremas kõrvalhoones saun, garaaž ja hoiuruumid, väiksemas varasem elamispind.

Rohkem infot ehitisregistrist, hoonete plaanid ja pinnaandmed esitatud – andmete esitamise teatis nr 1911525/08642, 121290367, 29.05.2019.

Kinnistul kaev ja kasvuhoone, vesi ja kanal linnavõrgust – avamine uue lepingu sõlmimisel, elektriliitumine 3 Fx25A.
Tõsisele ostuhuvilisele rohkem infot.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)