-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Viljandi tn 23
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Internet, profiilplekk, sundventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Valga linnas müüa korralik kahekordne büroohoone, üp 575,7 m², sellest kasulik pind 462,7 m². Majas on oma keskküte, veevarustus, kanalisatsioon, ventilatsioon, internet ja G4S valve. Võimalik on ka ruume üürida kokkuleppe hinnaga. Enamus ruume on ka möbleeritud. Kinnistu suurus on 1812 m². Parkimine on võimalik maja ees ja taga asuvates parklates. Kesklinna on ca 400 meetrit.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Valga linnas müüa korralik kahekordne büroohoone, üp 575,7 m², sellest kasulik pind 462,7 m². Majas on oma keskküte, veevarustus, kanalisatsioon, ventilatsioon, internet ja G4S valve. Võimalik on ka ruume üürida kokkuleppe hinnaga. Enamus ruume on ka möbleeritud. Kinnistu suurus on 1812 m². Parkimine on võimalik maja ees ja taga asuvates parklates. Kesklinna on ca 400 meetrit.Valga linnas müüa korralik kahekordne büroohoone, üp 575,7 m², sellest kasulik pind 462,7 m². Majas on oma keskküte, veevarustus, kanalisatsioon, ventilatsioon, internet ja G4S valve. Võimalik on ka ruume üürida kokkuleppe hinnaga. Enamus ruume on ka möbleeritud. Kinnistu suurus on 1812 m². Parkimine on võimalik maja ees ja taga asuvates parklates. Kesklinna on ca 400 meetrit.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler