-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Tõrva tn 1
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa või anda pikaajalisele rendile Valga linna rahulikus piirkonnas ärimaal asuv kuni 150 m² hooneosa (mitteeluruumidest arendatav korteriomandid) koos 12 aastat kasutuses olnud kunstmurukattega väljakuga, suurusega 1120 m², mis on piiratud kõrge aiaga. Väljak on võimalik osta ka väiksema, kuni 50 m² korteriomandiga. Hind umbes 50 m² korteriomandi ja väljaku ostmise korral 39 780 € (sisaldab ka maakleritasu), mis teeb tehingu hinnaks 35,5 €/m2. Rentimise korral lepitakse rendihind kokku läbirääkimiste käigus.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler