-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Tartu tn 12
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, pööning, kõrvalhoone, kaev, custom_field_advert_additional_info_water_lake, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

PALKMAJA, PEATEE, VAADE PEDELI JÕELE

MAJA
Elamu põhikorrusel kaks esikut, köök ja 4 tuba, katusekorrusel suvetuba.

Renoveerimist vajava palkmaja põrandatel autentne lai laudis, mis koos seinte ja lagedega vajab ajaloo otsimiseks ja säilitamiseks puhastamist.

Linna vee ja kanalisatsioonivõrguga liitumiskoht majaesisel (täpsem info teenusepakkujalt). Maja kütmiseks kaks ahju – nendest vanemas saab kasutada ca 1 m pikkusi puid. Elektrivõimsus 220/380 V / 25 A. Kinnistul kaks kaevu, vajavad kontrollimist ja ühe konstruktsioonid taastamist.

KINNISTU
Kinnistul suurusega 1434 m² lisaks elamule kaks palkhoonet ja kasvuhoone vundament. Maja all korralik võlvkelder. Autovärava laius ca 5 m. Aias marjapõõsad ja viljapuud, reljeef Pedeli jõe suunalises kaldes.

ASUKOHT
Maja asub Tartu tänaval, Valga linna peatänava ääres, vaateulatuses Pedeli jõgi. Koolid, lasteaiad ja kauplused jalutuskäigu kaugusel – Coop, Rimi, Selver.

Kaugused: Riia u 155 km, Tartu u 90 km, Võru 80 km ja Otepää 50 km kaugusel.

Huvi korral võta ühendust ja lähme koos vaatama!

———————————————————————————————————–

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)