-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Tähe tn 16a
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Mööbel, keldrikorrus, garderoob, toad eraldi, custom_field_advert_additional_info_water_lake, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

KORTER+
2 tuba, köök, esik, vannituba ja tualett, sisseehitatud seinakapid. Pinda 46,3 m², 5/4 korrusel, kivimaja, kaugküte, elektripliit.

SEISUKORD
Vahetatud välisuks ja elutoa aken, tehtud kergemat sanitaarremonti – koli sisse või renoveeri.

PLANEERING
Korter jääb vaatega maja taha, esikust paremale köök ja eraldi ruumidena vannituba ja tualett (lisatud plaan). Köögi aknast avaneb hea vaade, korter maja keskel. Esikust vasakule elutuba ja otse magamistuba. Keldrikorrusel korteri juurde kuuluv keldriboks.

KÜTE JA TEHNOSÜSTEEMID
Kaugkeskküte, korteris radiaatorid, köögis elektripliit. Vee- ja kanalisatsioonivarustus tsentraalne, nagu ka soe vesi. Veemõõturid veebruarist alates kaugloetavad – sestap veekulu kuulutuses oleval jaanuari arvel topelt.

KORTERELAMU
5-korruselises elamus 75 korterit, naabrid kokkuhoidvad ja sõbralikud.

KINNISTU
Kinnistu suurus 4766 m², autode parkimiseks ruumi MAJAESISEL, läheduses Pedeli järv ja puhkeala.

ASUKOHT ja ÜMBRUS
Kesklinn, koolid ja kauplused lähedal – lasteaeda ja haigla juurde saab jalgsi või autoga
Pedeli paisjärvede ja virgestusala kaugus u 50 m, naaberkinnistutel eramajad ja korterelamud.
Bussipeatused u 100 m, Valga Gümnaasium u 200 m, Coop Siili Keskus u 500 m.

Oled oodatud tutvuma – kirjuta või helista ja lepime aja kokku!

————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)