-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Soo tn 2
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Rullmaterjal, boiler, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Valga linnas müüa 3-toaline värskelt renoveeritud mugavustega korter üp 60,7 m². Korter asub 5-korruselise maja neljandal korrusel. Toad ei ole läbikäidavad, wc ja duširuum on koos (olemas vesi põrandaküte), soe vesi elektriboileriga. Olemas uus pakendis köögimööbel. Korteril on ka oma keldriboks. Korterelamu juures on tasuta parkla, majal on videovalve. Lähikonnas asub toidukauplus, lasteaed, haigla ja bussipeatus. Kesklinna umbes 1 km.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler