-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Pikk tn 8a
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Toad eraldi, internet, kaabel tv, profiilplekk, boiler, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Valga linnas müüa 3-toaline keskküttega korter üp 62,6 m². Korter asub 3/3 korrusel, toad on eraldi, wc ja vannituba on eraldi, rõdu. Aknad on vahetatud. Korter on möbleeritud, olemas interneti ja kaabel TV ühendus, soe vesi elektriboileriga. Mõistlikud kommunaalarved (näiteks veebruari küte oli 98,68 €). Parkimine ja bussipeatus on maja juures, Pedeli paisjärveni on ca 300 meetrit.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler