-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Pikk tn 20
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, eterniit, sileplekk, boiler, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

KORTER+
3 tuba, köök, koridor, duširuum-wc, pindala 48,3 m², 4/3 korrusel, kivimaja, kaugküte, elektriboiler, pesumasin. Hea vaade pargialale ja uuele kerkivale kaubakeskusele.

SEISUKORD
Aknad vahetatud, välisuks vanem, köök ja duširuum valdavalt uuendatud, köögi põrandakate, tubade ja koridori viimistlus vajab uuendamist. Keldrikorrusel korteriomaniku kasutada avar keldriboks.

PLANEERING
Korteri kaks tuba ja köök eraldi, pesuruum-WC koos, üks tuba läbikäidav (lisatud plaan). Köögist ja elutoast avaneb vaade Kungla tänava, otsmisest aknast vaade haigla ja Pika tänava valgusfoori suunas.

KÜTE JA TEHNOSÜSTEEMID
Kaugkeskküte, korteris radiaatorid. Vee- ja kanalisatsioonivarustus tsentraalne, torustik vahetatud varasemal perioodil, soe vesi elektriboileriga, elektripliit ja pesumasin.

KORTERELAMU
Tellistest 4-korruselises elamus 36 korterit, sissepääs tänavapoolsest küljest, esimesel korrusel toidu- ja tööstuskauplus. Autode parkimine majaesisel parklas.

ÕUEALA
Kinnistu suurus 2368 m², sihtotstarve elamumaa 80%, ärimaa 20%.

ASUKOHT ja ÜMBRUS
Piirkonnas kortermajad, ärihooned, lasteaed, kauplus, eramajad ja haigla – autoga hea juurdepääs.

Bussipeatused u 50 m, Valga Põhikool u 700 m, Valga Haigla u 500 m.

Oled oodatud tutvuma – kirjuta või helista ja lepime aja kokku!

——————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)