-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Petseri tn 8
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Valga linnas müüa 3-toaline kõigi mugavustega korter üp 63,8 m². Korter asub III korrusel, toad ei ole läbikäidavad, rõdu, wc ja vannituba on eraldi. Korter müüakse piltidel oleva sisustusega, vajadusel viiakse sisustus välja. Võimalik osta ka omanikule kuuluv garaažiboks (asub ca 250 m kaugusel majast). Bussipeatus ja toiduainete kauplus asuvad ca 100 m kaugusel, kesklinna 1 km.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler