-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Muru tn 2
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407

Lisainfo

Eterniit.

Kirjeldus

Krundil 299 m2 on palkmaja ja puukuur.

Palgid ja konstruktsioon on heas korras ja võimaldavad renoveerimist. Maja seest tühi, jäid ainult palkseinad . Lisapinnana on maaalune kelder ja katusekorrus , kuhu mahuks ehitada üks tuba .

Elekter on olemas 3 F, 20 A, liitumisel tuleb maksta 45 eur.. Samuti on olemas tsentraalse vee ja kanalisatsiooni liitumisvõimalus, endine trass on amortiseerunud, seega tuleb ühendust teha uuesti.

Maja saab renoveerida või asemele ehitada uus hoone. Uue hoone püstitamisel on uuel omanikul võimalus valida enda soovidele vastav projekt ning lasta ehitada energiasäästlik ning tänapäevastest materjalidest hoone.

Hea asukoht, väikse krundiga, kus ei väsi maatöödest jauniitmisest.

Kõik eluks vajalik asub lähikonnas!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407