-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Lembitu tn 3
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sileplekk, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Valga linnas müüa kinnistu suurusega 2735 m². Kinnistul asub 4 toaline puumaja üp 78,6 m²(fassaad on kivi ja krohv). majaga on kokku ehitatud kivist abihoone 32,8 m², milles asub saun ja kuur, maja all on avar kelder 35 m². Olemas tsentraalne veevarustus, elekter 220 v, 20 A. Tsentraalse kanalisatsiooniga liitumisleping on sõlmitud, kuid ühendus välja ehitamata. Elamu müüakse koos piltidel näha oleva sisustusega. Lähim toidupood ja bussipeatus on ca 150 meetri kaugusel.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler