-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Kesk tn 3
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Elekter, pakettaknad, kõrged laed, toad eraldi, köögimööbel, uus elektrijuhtmestik, custom_field_advert_additional_info_water_lake, custom_field_advert_additional_info_water_river, kaabel tv, profiilplekk, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

KORTER+
3 tuba, köök, koridor, duširuum ja wc – pinda 74,5 m², 3/2 korrusel, kivimaja, kaugküte, elektriboiler, pesumasin, nõudepesumasin.

SEISUKORD
Köögiaken ja välisuks vahetatud, duširuum renoveeritud, vajab väiksemat remonti, teised ruumid renoveerimist. Köögi lakke paigaldatud rippvalgustid, võimalus paigaldada laekatted. Tubades säilitatud laekaunistused.

PLANEERING
Korter läbi maja planeeringuga, koridorist vasakule jäävad köök, pesuruum ja WC, paremale ja otse toad (lisatud plaan). Köögi ja ühe toa aknast avaneb vaade tänavale ja lehtede langemise aegu riigimajale, teiste tubade aknad sisehoovi poole, korter maja keskel. Keldrikorrusel korteri juurde kuuluv keldriboks.

KÜTE JA TEHNOSÜSTEEMID
Kaugkeskküte, korteris radiaatorid. Vee- ja kanalisatsioonivarustus tsentraalne, torustik vahetatud varasemal perioodil, soe vesi elektriboileriga.

KORTERELAMU
Tellistest 3-korruselises, renoveeritud elamus 24 korterit, sissepääs hoovi poolt, tänavapoolses osas mõned ettevõtluspinnad: juuksur, habaravi, stuudio, kauplused. Autode parkimiseks ruumi õuealal või ümbruskonnas.

ÕUEALA
Kinnistu suurus 2128 m², elamumaa 80%, ärimaa 20%.

ASUKOHT ja ÜMBRUS
Kesklinn, kortermajade piirkond, lasteaiad, koolid ja kauplused lähedal – autoga hea juurdepääs.
Pedeli paisjärvede ja virgestusala kaugus u 300 m, kõrval raamatukogu, kultuuri- ja huvialakeskus, vastas riigimaja, läheduses muusikakool, kirik ja keskväljak.
Bussipeatused 100 m, Valga Gümnaasium 200 m, Coop Siili Keskus 500 m.

Oled oodatud tutvuma – kirjuta või helista ja lepime aja kokku!

—————————————————————————————————————————–

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)