-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, J. Kuperjanovi tn 81
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Pakettaknad, panipaik, toad eraldi, garaaž, garderoob, köögimööbel, mööbli võimalus, internet, sindel, boiler, dušš, pesumasin, saun, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Valga linnas müüa heas korras elamu, kinnistu suurus 1204 m², elamu suletud netopind 113,3 m².
Elamu põhikorrusel esik, hubane magamistuba, avara elutoaga ühendatud köök, duširuum-WC ja privaatne külalistetuba, teisel korrusel 2 magamistuba, garderoob, ning katusealune panipaik. Trepimademel mõnus aknaalune lugemis-puhkamiskoht.

Elamus vahetatud elektrijuhtmestik, paigaldatud uus torustik – tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Esimese korruse kütmiseks uuem ahi, pliit-soojamüür ja soojuspump, teisel korrusel kaks ahju. Aastane küttepuude kulu kolme ahju ja pliidi kütmisel u 10 m³, lisaks 2 alust puitbriketti. Kütmissagedus 1 kord päevas, 2 korda päevas -20 C temperatuurist, elektrikulu sõltuvalt paketist ja tarbimisest. Korstnapühkimise akt 05.06.2023.

Elamu renoveeritud 2005. aastal – paigaldatud plekk kate, 2-kordsed puit-alumiinium aknad, puitlaudis, soojustatud vundament ja fassaad. Elektriliitumine 3x25A. Kõrvalhoones saun, garaaž, varjualune, lisaks maakelder ja oma kaev.

Elamu ümbruses viljapuud ja marjapõõsad, keldipealsel lillepeenar. Õueala eraldab tänavast hekk ja metallist aed jalg- ja autoväravaga.

Kesklinn ja kauplused (Selver, Rimi, Konsum) u 1,5 km, kool ja lasteaed u 1,5 km kaugusel, läheduses Pedeli jõgi ja virgestusala.
——————————————————————————————————————————

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)