-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, J. Kuperjanovi tn 43
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Mööbel, pakettaknad, garaaž, custom_field_advert_additional_info_water_lake, custom_field_advert_additional_info_water_other, kaabel tv, wc ja vannituba eraldi, boiler, pesumasin, vann, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

KORTER+
2 tuba, köök, esik, vannituba ja tualett, sisseehitatud seinakapid. Pinda 39,6 m², 2/1 korrusel, kivimaja, kaugküte, puupliit, elektriboiler, pesumasin.

SEISUKORD
Aknad ja välisuks vahetatud, tehtud kergemat sanitaarremonti – koli sisse või renoveeri.

PLANEERING
Korter läbi maja planeeringuga, esikust vasakule jääb läbikäidav elutuba ja magamistuba, paremale köök ja otse eraldi ruumidena vannituba ja tualett (lisatud plaan). Köögi aknast avaneb vaade aiale, tubade aknad tänava poole, korter maja keskel. Keldrikorrusel korteri juurde kuuluv avar keldriboks ja õues plekk-garaaž.

KÜTE JA TEHNOSÜSTEEMID
Kaugkeskküte, korteris radiaatorid, lisaks puupliit ja gaasipliit. Vee- ja kanalisatsioonivarustus tsentraalne, soe vesi elektriboileriga. Majasisene küttesüsteem-torustik uuendatud u aastal 2022.

KORTERELAMU
Tellistest 2-korruselises elamus 8 korterit, naabrid kokkuhoidvad ja sõbralikud. Autode parkimiseks ruumi õuealal või plekk-garaažis. Õueala paremaks kasutamiseks on olnud plaanis ehitada autode varjualune.

ÕUEALA
Kinnistu suurus 1465 m², millest iga korteri juurde on suulisel kokkuleppel mõõdetud ala kasutamiseks, aianurgas ühiseks kasutamiseks päieseline puhkela. Ruumi puhkamiseks, seltskonna nautimiseks ja aiatöö tegemiseks. Hubases, hooldatud aiaosas mureli- ja õunapuud, püsililled ja kasvuhooned.

ASUKOHT ja ÜMBRUs
Kesklinn, koolid ja kauplused lähedal – lasteaeda ja haigla juurde saab jalgsi või autoga – hea juurdepääs.
Pedeli paisjärvede ja virgestusala kaugus u 300 m, naaberkinnistutel eramajad, vastas kortermajad.
Bussipeatused 100 m, Valga Gümnaasium 200 m, Coop Siili Keskus 500 m.

Oled oodatud tutvuma – kirjuta või helista ja lepime aja kokku!

AJALUGU
https://valgalinn.ee/wiki/objekt/490-j-kuperjanovi-43/

Varasemad aadressi- või nimekujud: Vladimiri 43
K. Jürgensoni kauplus (1914)
Villa ketramise vabrik (1920)

Sõna, nr. 25, lk 4, 29.03.1908 ↩

Kodumaa Uudised, nr. 18, lk 4, 17.05.1914 ↩

Rajalane, nr. 75, lk 4, 04.05.1920 ↩

——————————————————————————————————————————–

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)