-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, E. Enno tn 6a
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, elekter, pakettaknad, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa majakarp Valga linnas – ehitisregistri infol 3-toalises elamus ehitisregistri infol pinda 62,3 m².

Maatüki suurus 396 m² – piisavalt suur, et õueaega nautida ja piisavalt väike korrashoidmiseks. Maja all olnud varasemalt võlvkelder.

Majale paigaldatud uus plekk-katus ja uue aknad, rajatud juurdepääsutee autole, elektriliitumine 3 F x 10 A, vesi ja kanal linnavõrgust, vajalik sõlmida leping.

Terrassil hommikupäikese nautimiseks paigaldatud elamu idaküljele uks. Sissekäik elamusse tänavalt või hoovi poolsest küljest.

Katuse tuulekastid vajavad viimistlemist ja tegemist sisetööd. Elamus olemas kätepesu võimalusega WC, kus soe vesi elektriboileriga.

Maja kütmiseks ahi, ehitatud uus korstnapits. Täiendava küttesüsteemi valiku võimalus.

Naabrid asjalikud ja sõbralikud – oled oodatud kui tahad ehitada endale hubase kodu!

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)