-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Valga maakond, Valga vald, Raavitsa küla, Sõpruse 1
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407

Lisainfo

Sileplekk, saun.

Kirjeldus

Võtta ette üks mõnus looduspuhkus: päevita, puhka linnakärast ja naudi vaikust, matka metsas, uju järvedes, vaatle loomi ja linde. SEE SUVI SAAB OLLA ÕIGE !!!

Müüa hea asukohaga suvila 2 Tambre, üldpind 57 m² Krunt 1723 m², juurdepääsu teed asfalteeritud ja heas korras. Bussipeatus 50 m kaugusel.

Suvila on 2 korruseline , seinad soojustatud, kattus vahetatud, osaliselt vahetatud ka aknad.
Siseviimistlus peamiselt on puidust.
1 korrusel on : esik, 2 tuba , 2 kööki ja majandusruum.
2 korrusel on 1 suur tuba ja rõdu-loodžia.

Lisapinnana suur saun, auto varjualune, kinnine aiamaja, kuur ja kasvuhoone. Krundil olemas salvkaev, vett alati olnud piisavalt, kuivkäimla asub kuuris
Suvila on hooldatud , sealt leiad palju huvitavaid dekoratsioone, mis jäävad uuele omanikkule silmarõõmuks, sammuti hinnasees on sisustus.
SUVILA ON VALMIS KOHESEKS SISSEKOLIMISEKS.

Aias kandvad viljapuud ja marjapõõsad, ilusad lilled ,õue ala on hooldatud.
Lähiümbruses aastaringselt elavad naabrid ja suvitajad. Läheduses rajatud valgustatud kergliiklusteed, terviserada ja välijõusaal.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407