-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Valga maakond, Valga vald, Korkuna küla, Kikka
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407

Lisainfo

Eterniit.

Kirjeldus

Maakodu on ideaalne koht, kus linnakärast puhata. Seega : Korkuna külas müügis on elamu üp 48 m ², kinnistu suurus on 8728,0 m².

Kinnistul asub elamu ja salvkaev , muid hooneid ei ole.

Selle koha väärtuseks on muidugi asukoht ja sammuti oja, mis jookseb läbi kinnistu, kuhu tulevikkus võiksid ehitada endale sauna. Ümberringi on rikkalikud marja ja seente metsad.

Elamus on alustatud mõned remonditööd, fasaadi soojustamine kivivillaga ja seest kipsiga seinte ehitus, vahetatud on ka aknad.

Kütekehaks on ahi ja pliit, mis ei ole väga ammu ehitatud.

Elektriliitumine on 1 F 20 A

Maakodu soetamise pärlid : puhas õhk ja looduses olemine maandab stressi ja pakub positiivseid emotsioone + garanteeritud tasuta trenn, kuna alati leidub tegemist. Tänapäeval öko toit pole trendiks saanud ilmaasjata – sellest on tervisele palju kasu ja meie kinnistul on suur krunt , mis võimaldab kasvatada kõike, mida hing soovib.

Kuid, kõik see ei tähenda, et maakodu peaks ostma emotsioonide pärast, oma silm on kuningas, helista ja lähme vaatama, maja vajab renoveerimist , kuid annab seda ka korrastada.

Asukoht Valga-võru mnt. läheduses. Koikküla ja Harga vahel. Valgasse on 25 km sõita.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 43407