-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Valga maakond, Valga vald, Jaanikese küla, Metsavahi
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Eterniit, boiler, saun, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Unista suurelt – kui ehitamine on käpas ja hobiks laskesport – linnalähedane kodu Jaanikese külas.

Elamu on pikka aega olnud koduks perele, kes selle maitsekalt ja tol ajal parima saada oleva materjaliga uuendasid. Iga tehtud parendus on hoolikalt läbi mõeldud, majal korralikud puitaknad ja lisatud stiiliga sobivad sisustusdetailid.
Avaras elutoas mitmekülgseks tegevuseks kombineeritud ruumis nurk omaette olemiseks ja loometöö tegemiseks ning avatud ala õhtusöögi ajal muusikasõpradega mõtisklemiseks.

Majas on pikalt aastaringi elatud ja tasapisi tehtud uuendusi, olemas pesuruum ja WC, soe vesi ja kena köök, tubade põrandad on jäänud varasemast ajast ja veidi on tubade seinad jäänud viimistleda.

Avatud elutoast oli juba juttu, see on küll läbikäidav, aga lisaks on veel kaks eraldi tuba – kahe aknaga avar magamistuba, millest avaneb rahulik metsavaade ja selle kõrval teine tuba, kus lisaruumi vajadusel pääs aknaga pööningule.

Eraldi ruumina ka esik ja köök, pesuruumi ette oli plaan ehitada garderoob, aga praegu on seal talvel hea hoida ratast. Pesemisvõimalus on ka vanas palksaunas, kuigi see vajab kõpitsemist ning osaliselt tegemist kanalisatsioon ja elektritööd.

Maantee pole majast just kaugel, kuid vaadet varjab kõrvalhoone ja lisaks headele akendele vähendab müra iga päevaga puudel suurenev rohelus. Samas on ka bussipeatuseni vaid 100-150 meetrit ja last but not the least – u 200 meetri kaugusel on Metsniku harjutusväli.

Seega, kui oled tegija nii laskmises kui ehitamises – siin on sinu võimalus 😉

Tõsise ostuhuvi korral lepime kokku Sinu pere uue kodu kohaga tutvumise aja!
——————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)