-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Valga maakond, Valga vald, Jaanikese küla, Kelli 5
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Valga linna piiril asuvas tööstuspiirkonnas rentida värskelt renoveeritud kontoripinda,
kabinetid 23 m² ja 55 m² asuvad II korrusel. Majas on keskküte, telefoni- ja
internetiühendus, vajadusel G4S valve. Parkimine maja ees. Valga kesklinn ja Läti piir ca 2 km kaugusel. Rendihind 4,2 €/m², millele lisandub kommunaalkulud ja käibemaks.
Oodatud pikaaegne rentnik !

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler