-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Metsa tn 23
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Toad eraldi.

Kirjeldus

Anda rendile 3-toaline kontoripind 1. korrusel, üldpinnaga 45 m² (tuba 104) – 100 €. Samas on võimalik üürida ka 3-toaline kontoripind 100 m2 + 3 abiruumi – 250 €, (tuba 102) Toad on renoveeritud, wc koridoris. Majal on oma keskküte, parkimine maja ees, kesklinna ca 2 km. Üürile lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler