-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Valga maakond, Tõrva vald, Linna küla, Ujula tn 6
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Garderoob, pakettaknad, köögimööbel, boiler, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

KORTER+
Mugavustega 2-toaline korter, üks tuba läbikäidav, duširuum ja WC koos, pindala 47.6 m², 3/1 korrus. Korter on renoveeritud. Sisustus jääb kokkuleppel uuele omanikule.

KORTERELAMU
2-korruselise 20 korteriga, 2419 m² suurusel maatükil paiknevas elamus lokaalne keskküte. Kuluarved lisatud kuulutusele – veekulu ja prügiarve sõltub elanike arvust.

ASUKOHT
Linna küla läbib tihe bussiliiklus – Valga – Uulu maanteeni u 150 m. Kõrvalmajas ca 100 m kaugusel lasteaed, raamatukogu, jõusaal ja noortekeskus, suuremad kauplused sh Coop ja Maxima asuvad ca 5 km kaugusel Tõrva linnas.

Tõrva linn u 5 km, Valga linn u 35 km, Viljandi linn u 45 km, Tartu linn 75 km, Pärnu linn u 105 km kaugusel.

Töövõimalus piirkonnas tegutsevatetes ettevõtetes, lähim kool Tõrva linnas.

Anna märku kui tahad tutvuma tulla, sest tundsid ära oma uue kodu – võtmed kohe kätte!
——————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)