-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Valga maakond, Tõrva vald, Helme alevik, Kooli tn 13
Eesti, Valga maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Helme alevikus anda rendile tootmispind: töökoja I korrusel kuni 600 m², II korrusel kuni 1000 m² ja endises sööklahoones kuni 400 m². Olemas tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon, elektrivarustus: tööstusvool 160 A, võimalik liituda ka tsentraalse keskküttega. Ruumide vaheseinad on võimalik lammutada vastavalt rentniku vajadustele. Remonditööd vastavalt kokkuleppele. Lisaks on kinnistul suurusega17344 m² 2 garaažikomplekti, hoov on asfalteeritud. Tutvu ja leia endale vajalik tootmis- või teeninduspind! Tee oma pakkumine!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler