-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Pärna tn 9/2
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Avatud köök, pakettaknad, kõrged laed, panipaik, terrass, köögimööbel, internet, profiilplekk, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Ideaalne koht elamiseks neile, kes soovivad nautida rohelust, rahu ja vaikust, kuid linna lähedust. Kiiresti arenev Kõrveküla asub Tartu linnapiirist 3 km kaugusel. 2018 aastal valminud arendus on kui oaas linnapiiril, ümbritsetud roheluse ja õunapuudega, paarisaja meetri läheduses asub Kõrveküla paisjärv supluskoha, kettagolfi raja, võrkpalli platsi ja lauatennisega. Palju võimalusi lastele ning lemmikloomadele jooksmiseks ja mängimiseks.

Huvi korral võta ühendust ja läheme vaatame Teie uut kodu! Tel58401006, maakler Elina Pjatnova

Korteri juurde kuulub suur terrass, soe panipaik ja kindel parkimiskoht!
Korteril on kõrged laed – 2.7m.
Sõbralikud naabrid ja aktiivne ühistu.
Trepikoda ja majaümbrus on kenasti hoolitsetud.
Maja taga asub laste mänguväljak.
Alevi südameks on 2 kaunist liivarandadega järve (linnulennult 165 m), kus suvekuudel mõnus peesitada-ujuda ja rannavollet mängida.
Tasuta ekspressbuss Tartu kesklinna, linnaliinibussidest sõidab nr 7.
Bussiühendus Tartuga 2 erinevast peatusest (Sopaku ja Kõrveküla), mis kumbki jääb 200 m kaugusele elamust.
Maja taga asub Tartu vallamaja. Seal asub ka Omniva postkontor.
Jalutuskäigu kaugusel on Kõrveküla lasteaed Päikeseratas, Kõrveküla põhikool, raamatukogu, 2 spordikeskust, Coopi kauplus.
Elektrilisi linnarattaid saab rentida Coopi kaupluse eest.
24h Terminali tankla on 2km kaugusel, sinna kõrvale rajatakse aastaks 2024 Selveri supermarket.
Kõrvekülas on kõik vajalik olemas: ümber alevi ja alevi sees on heas korras teed, kaunis ümbrus ja hästi välja töötatud infrastruktuur, mis võimaldab nautida mõnusaid jalutuskäike, jalgrattasõitu, rulluisutamist ja sportimist.
Maja tagant saab alguse Tartusse kulgev kergliiklustee.
Kõrvekülas tegutseb aktiivne kogukond. Suvekuudel populaarsust kogunud üritused: Kõrveküla triatlon, Kõrveküla rammumees, Hoovifestival, välikino õhtud.
Talvel on võimalik nautida uisutamist järvel.

Eluruumi pind kokku on 62.3 m². Eluruumi juurde kuulub terrass pinnaga 11,8 m² ja 1. korrusel asuv panipaik suurusega 4,2 m². Samuti kuulub korterile 1 parkimiskoht maja hoovis asuvas parklas. Lisaks on nii parklas kui ka sissesõiduteel parkimiskohti külalistele.

RUUMIDE PLANEERING
Korter asub 3-korruselise maja esimesel korrusel. Korterisse sisenedes jääb vannituba vasakule ning otse esimene magamistuba/kontor. Avatud planeeringuga elutuba/köök ja teine magamistuba jäävad paremale. Esik on vesipõrandaküttega ja sisseehitatud, lükandustega garderoobiga. Vannituba on dušinurgaga ning samuti vesipõrandaküttega. Nii köögist kui ka magamistoast pääseb terrassile. Terrassile paistab õhtupäike!

MÖÖBEL
Hinna sisse jääb kogu mööbel, v.a laste narivoodi ja elutoa diivan.

SISEVIIMISTLUS
Energiatõhusad lahendused võimaldavad madalaid püsikulusid. Kõik mittekandvad siseseinad on laotud poorbetoonplokkidest 100-150 mm paksustena. Põrandakatteks on kvaliteetne kolmelipiline tammeparkett, mis on viimistletud 5-kihilise UV-kiirgusega kõvastatud läbipaistva mati akrüüllakiga. Korteri aknad on kolmekordsete selektiivklaasidega PVC pakettaknad.

TEHNOVÕRGUD
Hoonet köetakse ja samuti sooja vett tehakse gaasikatlaga, mis asub elamu tehnoruumis. Sooja jaotamine toimub radiaatorite ja põrandatesse paigaldatavate küttetorustikega. Ruume ventileeritakse mehaanilise sundventilatsioonisüsteemi ja ventilatsiooni soojustagastuse süsteemi abil. Pesuruumidest õhu väljaviskeks on ehitatud elektriventilaatoriga sundventilatsioonitorustik, mis juhitakse katuselt välja. Elamu veevarustus on tsentraalne.

ENERGIAMÄRGIS
Antud hoone arvutuslik energiatõhususarv on 107 kWh/(m2a) – klass B.

ELAMU
Elamus on üks trepikoda ja 7 korterit. Ühise seinaga naabreid on vaid üks, seega müra pärast muretsema ei pea. Hoone trepikojal on kolme korrust läbiv klaasfassaad, mis annab valgusküllase ja avara fuajee kõigile elanikele. Esimesel korrusel on mugavaks kasutamiseks kõikidele korteritele avarad panipaigad ja lisaks tehnoruum. Fassaadi ilmestab erinevate pinnastruktuuride kasutamine nagu sile diagonaalne laudis, struktuurne krohv, siledad raamid klaasfassaadi ja üksikute akende ümber.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler