-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 2
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Internet, soojustagastusega ventilatsioon, konditsioneerimisega ventilatsioon, sundventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Allüürile anda heas asukohas kontoriruum pindalaga 8,4 m². Võimalus võtta üürile ka kaks sarnast ruumi. Ruumid asetsevad Tasku keskuse VI korrusel, kust avaneb suurepärane vaade Tartu linnale ja Emajõele. Üüritasu sisse kuulub võimalus kasutada ka puhketuba .

PLANEERING
Pakutavate ruumide pinnad on 8,4 m² kumbki (vt. põrandaplaani piltidel, tähistatud numbritega 5 ja 7) ja võimalik on üürida mõlemat või ainult ühte ruumi.

PARKIMINE
Parkimisvõimalus on keskuse korrusparklas. Soodsaim võimalus parkimiseks on soetada EUROPARKi parkimisluba (120 eurot kuu).

LEPING JA ÜÜRITASU
Leping sõlmitakse tähtajatult, võimalusega see lõpetada 1-kuulise etteteatamisega. Üüritasu on 200EUR (+ KM) kuus ühe ruumi eest. Üüritasu sisaldab kommunaalmakseid, internetiühendust ja ühiskasutuses olevate alade koristust. Lepingu sõlmimisel tuleb ettemaksena tasuda ühe kuu üüritasu, ühe kuu üüritasu suurune tagatisraha ning ühe kuu üüritasu suurune maakleritasu.

BOONUS
Tulevase allüürilise üürileandja on õigusbüroo ja seega on tal vajadusel õigusalane abi ainult nö käesirutuse kaugusel.

Võta ühendust ja lähme tutvuma!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler