-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ristiku tn 3
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, keldrikorrus, planeering läbi mitme korruse, kinnine hoov, garderoob, pakettaknad, panipaik, köögimööbel, mööbli võimalus, profiilplekk, saun, wc ja vannituba eraldi, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa maja saunaga ja privaatse aiaga.

Maja on kahe korruseline, kus alumisel korrusel on esik, elutuba, söögituba, köök, sauna eesruum ja saun duširuumiga ning tehnoruum. Maja all on ka korralik kelder. Teisel korrul asub 4 magamistuba ja wc/pesuruum. Aiaosa on paraja suurusega ja piisavalt privaatne. Aias on salvkaev aia kastmiseks.

ESIMENE KORRUS:

ESIK/KORIDOR
Uksest sisse astudes on ees väike esik, kust edasi pääseb esimese korruse koridorri. Trepialune osa on ehitatud panipaigaks, kuhu on nutikalt paigaldatud pesumasin ja kuivati. Koridor ja esik on heledates toonides, põrandakatteks on parkett. Koridori põrandaluugist pääseb keldrisse, mis on köögi põranda all.

ELUTUBA
Koridorist vasakule pääseb elutuppa. Elutuba on piisava suurusega, et sinna paigutada näiteks suur diivan, tv kapp/kummut. Elutoa akendest avaneb vaade maja ette ja maja küljele. Seinad on heledates toonides ning põrandal on parkett.

SÖÖGITUBA
Elutoast pääseb söögituppa, mis on avar ja valgusküllane. Söögitoas on ahi, mis kütab elutuba ja söögituba. Akendest avaneb vaade maja küljele ja maja taha. Seinad on heledates toonides ja põrandat katab põrandaparkett.

KÖÖK
Kööki pääseb nii koridorist, kui ka söögitoast. Köögis on köögimööbel, pliit, kubu, nõudepesumasin ja külmik ning väike laud. Aknast avaneb vaade maja taha. Seinad on heledates toonides ja põrandat katab PVC kate.

SAUNA EESRUUM/SAUN
Köögist pääseb maja juurdeehitatud osale, kus on ees koridor. Koridorist paremale jääb tehnoruum/tööriistaruum, kust pääseb ka maja külgmiselt poolelt välja. Koridorist paremale jääb ka wc ning vasakult pääseb maja taha aeda. Koridorist otse minnes on ees sauna eesruum, kus on suured valgusküllased aknad aiapoolsele osale. Eesruumis on infrapunasaun ning kamin ja seal on piisavalt ruumi mööbli paigutamiseks. Eesruumist pääseb edasi pesuruumi ja sauna. Saunas on puuküttekeris ja sauna eesruumis ning pesuruumis on vesi-põrandaküte.

TEINE KORRUS:

KORIDOR
Alumise korruse trepist pääseb üles teise korruse trepihalli, kust pääseb edasi teistessee ruumidesse. Koridor on heledates toonides ja põrandat katab parkett.

MAJA ESIMESE KÜLJE MAGAMISTUBA
Trepihalli lõpust paremale pääseb magamistuppa, mille aknad jäävad maja ette ja maja küljele. Tuba on piisava suurusega, et sinna paigutada suur voodi, riidekapp ja kummut. Toa seinad on kaetud heleda tapeediga ja põrandat katab ületoavaip.

MAJA TAGUMISE KÜLJE MAGAMISTUBA
Trepihallist veidi vasakule jääb teine magamistuba, mille akendest avaneb vaade maja küljele ja maja taha. Tuba on piisava suurusega, et sinna paigutada suur riidekapp, kummu ja suur voodi. Toa seinad on kaetud tapeediga ja põrandat katab ületoavaip.

WC/DUšIRUUM
Kahe magamistoa vahele jääb wc/duširuum. Seinad ja põrand on plaaditud heledates seina-ja põrandaplaatidega, ruumi kütab põrandaküte.

UUE OSA KORIDOR
Trepist üles minnes paremale pääseb maja juurdeehitatud osale, kust väiksest trepist pääseb koridorri. Koridorist pääseb kahte magamistuppa. Koridori läbib alumise korruse korstnajalg ning koridoris on sisseehitatud kapp. Seinad on heledates toonides ja põrandat katab parkett.

MAJA UUE OSA VÄIKSEM MAGAMISTUBA
Koridorist pääseb väiksemasse magamistuppa. Tuba on optimaalse suurusega, et sinna paigutada suur voodi, laud või kummut, toas on sisseehitatud garderoob. Aknast avaneb vaade maja küljele. Tuba on heledates toonides ja põrandat katab parkett.

SUUR MAGAMISTUBA
Uue majaosa koridori lõpust pääseb suurde magamistuppa, mis on hea suurusega, et sinna paigutada suur voodi, kummuteid vms. Tuppa on sisseehitatud garderoob. Toa kolmest aknast avaneb vaade maja küljele ja maja aiapoolsele osale. Tuba on oranžikates toonides ja põrandat katab parkett.

AED/MAJA ÜMBRUS
Aiaosa on paraja suurusega kasvuhoone või peenarde jaoks. Aeda ümbritsevad kõrged elupuud, mis teevad aiaosa privaatseks. Aianurgas on kuur ja maja parempoolsel küljel on samuti kuur/varjualune.
Maja ümbrus on kaetud kiviparketiga. Maja esisest ning ümbrust kaunistavad peenrad ning ilupõõsad ja puud. Kogu krunti ümbritevad piirdeaiad.
Maja hoovi varju alla on võimalik parkida auto.
Autot on võimalik tasuta parkida ka maja ette aia äärde.

Majas on elektrijuhtmestik vahetamata kahes magamistoas, mis vajavad sanitaarremonti.
Majas on erinevad küttevõimalused: Ahi, õhksoojuspump, lokaalne keskküte, mis kütab tubasid radiaatoritega ning
õhk-vesi soojuspump.
Korstnapühkimisakt on olemas.
Maja dokumentatsioon on korrastamisel.

Kui Sind huvitas mida sa nägid, siis võta minuga ühendust ja lähme majaga tutvuma!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler