-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Tartu maakond, Tartu linn, Ihaste linnaosa, A. Starkopfi tn // E. Kitse tn 11 // 13 // 1 // 3
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, avatud köök, keldrikorrus, köögimööbel, profiilplekk, dušš, saun, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Kaks ühe hinna eest! Just nii. Ligi 280m2-l ridaelamuboksil on 4- korrust (maa peal kolm korrust ja keldrikorrusel saun ning neli abiruumi) ning kaks eraldi sissepääsu. Sissepääsud on esiku kaudu ühendatud ukseavaga. Hea võimalus nendele, kellel peres eraldi leibkonnad. Või ka nendele, kes sooviskid nautida ridaelamu eeliseid aga ise nii palju ruumi ei vaja ja on valmis teise poole üürile andma. Teisel korrusel on renoveerimine pooleli. Seetõttu on hetkel kasutada kolm magamistuba ja elutuba. Teisele korrusele on planeeritud välja ehitada veel kaks tuba ja köök.

PLANEERING
Peauksest sisenedes satute avarasse esikusse, kust pääseb otse edasi liikudes esimesel korrusel olevasse elutuppa ja sealt peamisesse magamistuppa. Esikust paremale jäävad trepid, mida mööda pääseb keldrikorrusel asuvatesse sauna- ja abiruumidesse ning teisele ja kolmandale korrusele. Elutuba on ühendatud avatud köögiga, mis jääb osaliselt soemüüri taha. Elutoa ja köögi piirilt pääseb rõdule.
Trepist alla minnes satute sauna eesruumi, vasakule panipaika või paremale abiruumi ja sealt edasi katlaruumi. Trepis ülesse tõustes jõuate vahetuppa, kust asetseb tualettruum ning edasi jõuate elutuppa. Elutoas vasakule jääb magamistuba, kust pääseb rõdule ja köök. Jätkates trepist tõusmist katusekorrusele, satute kahte magamistuppa.

RUUMIDE MATERJALID JA SEISUKORD
Esikute, vahetubade ja abiruumide seintel on kasutatud peamise siseviimistlusmaterjalina puitu, põrandad on plaaditud. Tualettruumide põrandad ja seinad on samuti plaaditud. Toad on tapetseeritud ja elutoa põrandat katab naturaalne laudis. Muudes tubades on põrandakatteks kvaliteetne laminaatparkett. Kõigis tubades on tehtud värskendusremonte erinevatel aegadel viimase viie aasta jooksul. Kolmas korrus on renoveeritud kaks aastat tagasi. Üldine seisukord on hea.

HOONE SEISUKORD
Kogu hoone seisukord on välise vaatluse põhjal hea, kuid välisviimistlus vajaks värskendust. Ühistul on planeeritud katuse remont, milleks omaniku sõnul on raha juba kogutud.

KINNISTU ISELOOMUSTUS
Kinnistut ümbritseb madalhaljastus ja majal on sisehoov, kus on laste mänguväljak. Hoovi kasutuskord on kirjalikult reguleerimata. Väljakujunenud tavade ja suulise kokkuleppe alusel on pakutava ridaelamuboksi kasutuses kaunis roheline aianurk maja ees.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTESÜSTEEM
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Ridaelamuboksi kütmiseks on kasutada erinevad võimalused: oma keskküttekatel (gaasiküttel), elektriküttepaneelid, pliit-ahi esimesel korrusel.

PARKIMINE
Kuna antud ridaelamuboksil on kaks sissepääsu, on sissepääsude ees olevatele väikestele sissesõiduteedele võimalik parkida kokku kolm autot. Lisaks on parkimisvõimalus ka tänaval.

KOMMUNAALTEENUSED
Kommunaalteenuseid on senini tellinud ja nende eest maksnud omanikud otse teenuste pakkujatele. Praegu on omaniku sõnul käimas protsess halduse viimiseks korteriühistu alla. Seni on omaniku kulud vee-, elektri- ja prügiveo teenuste eest olnud keskmiselt 80EUR kuus + küttekulud.

ASUKOHT JA LIGIPÄÄS
Ridaelamu asetseb Uus-Ihaste vanimas osas. Linnaosas on valdavalt individuaalelamud. Juurdepääs linna peateedelt on kiire ja sujuv. Bussipeatused on 150m kaugusel Pallase puiesteel. Suured kauplused (Selver, Lidl, Maxima) asetsevad umbes 1,5 km kaugusel. Ihaste spordihall asetseb 200m kaugusel Pallase puiesteel ja ca 300 m kauguselt leiab Wiiralti parkmetsa terviseraja.

VAHETUSVÕIMALUS
2-3 toalise renoveeritud korteri või majaosa vastu Tartus või lähiümbruses.

Kui tunned, et see pakkumine võiks olla just Sinule, võta minuga ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler