-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Tartu maakond, Tartu linn, Annelinn, Nõlvaku tn 17
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571

Lisainfo

Rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann.

Kirjeldus

Vara müüjaks on Riigi Kinnisvara AS.

Müüa 3-toaline korter üldpinnaga 65,4 m²+ rõdu. Korter asub 6-korruselise elamu keskel, viiendal korrusel. Korteri vaated akendest jäävad elamu ette ja taha.

Korteri koosseisu kuulub: esik, elutuba, 2 magamistuba, köök, vannituba ja WC on eraldi. Ühest magamistoast on pääs rõdule.
Korterile on paigaldatud 2-kordsete pakettidega plastaknad ja uued siseuksed. Põrandakatteks on tubades laminaatparkett. Köögis ja koridoris on linoleum. Seinakatteks on tapeet ja värv. Korter on rahuldavas seisukorras. Osades tubades on laes ja seintel niiskuskahjustused. Korter vajab kõikides ruumides sanitaarremonti.

Elamu katus on soojustatud , soojasõlm vahetatud, trepikoja aknad ja uksed vahetatud.
Kommunaalkulud 100-240€.

Parkimine maja ees vabade kohtade olemasolul.
Elamu tagahoovis asub Tartu kõige suurem Prisma (kuival ajal saab sussidega minna) ja lasteaiad- koolid ka paarisaja meetri kaugusel.

Korter on vaba ja kohe peale tehingut saab võtmed kätte.

Kõik tehinguga seotud kulud (notaritasu ja riigilõivu) maksab ostja.

Mitme ostuhuvilise ilmnemisel viiakse läbi kirjalik enampakkumine.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571