-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780

Lisainfo

Kirjeldus

AISA ÄRIKVARTAL

www.aisakvartal.ee

Asukoht
Aisa äripark asub logistiliselt väga heas asukohas – Tartu linna piiril, Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme maantee alguses, kaugus kesklinna 5,5 km ja Lääneringteele 1,6 km. Kokku on äripargis 4 hoonestatavat kinnistut ja tanklakinnistu. Ala piirneb lõunast maantee ja põhjast lähiaastatel hoonestatavate korterelamu kruntidega (Looga kvartal).

Keskkond
Märja elanikkond on kiiresti kasvav ja infrastruktuur arenev. Vahetus läheduses elab ligi 1000 elanikku ja on rohkete uute elamuarenduste toel kasvav – ainuüksi arendatavale alale on järgmise viie aasta jooksul lisandamas ca 250-300 uut eluruumi vähemalt 800 elanikuga. Maantee ääres paiknevatele naaberkinnistutele on planeeritud valdavalt stockoffice ja/või laopinna tüüpi arendused ja tankla. Igapäevaselt läbib maanteelõiku keskmiselt 7200 sõidukit, mis on üle Eesti keskmise tihedus.

Kinnistu
Juurdepääs pakutavale kinnistule on Märja alevikku suunduvalt Keskuse tänavalt, ringristmiku vahetus läheduses. Kinnistu pindala on 5141 m2, sihtotstarve 100% ärimaa. Detailplaneeringu (54DP06) kohaselt on kinnistule lubatud ehitada üks hoone ehitusaluse pindalaga kuni 2060 m2. Hoone suurim lubatud kõrgus on 10 m ja korruste arv 1–3. Hind sisaldab teedevõrku ning teisi kommunikatsioone liitumispunktis, mis rajatakse 2018 aasta jooksul, võimaluste piires arvestatakse ostjate soove.

3D pildid on illustratiivsed.

Vaata ka lisaks: www.aisakvartal.ee