-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Tartu maakond, Peipsiääre vald, Savimetsa küla, Vahve
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Lääne ja lõuna regiooni juht, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügile tulnud Kolkja alevikus Sibulatee ääres suurepäraste võimalustega kinnistu .
Kinnistule võimalik ehitada oma äranägemise järgi mõnus ja hubane kodu, suvila või turismikompleks.
Olemas on ka kehtiv elektriliitumine ning krundil asub samuti alajaam. Arvestades kinnistu suurust on väga hea võimalus paigaldada päikesepaneelid elektrienergia tootmiseks.

Kinnistul asub õnnetult tuleroaks sattunud elamu, mille asemele ehitamisel pole tarvis projekti koostada. Lisaks on olemas kõrvalhooned, mille hulka kuuluvad kuur, garaaz, saun ning suurem abihoone.

Ümbrus: Peipsi järv 500m kaugusel, vaatetorn järvele, supluskoht ja selle vahetusläheduses laste mänguväljak, ümbruses eramud, bussipeatus 170m kaugusel, teed heas seisukorras, keskuses olemas pood, kala-sibula restoran, paadisadam, Peipsiääre valla teeninduskeskus.

Lisainfo: Kõigest 7km ja 8min autosõidu kaugusel asub Alatskivi, kus on olemas, kool, lasteaed noortekeskus, perearst, hambaravi, Alatskivi loss, värskelt valminud suur coop kauplus, Olerex tankla, Mõisa talli pubi ja muid toredaid ja kauneid vaatamisväärsusi.
Tartu linn jääb ca 40 km kaugusele.

Tule ja vaata oma silmaga üle ! Osta endale suurepärase asukohaga krunt ning saa osa kaunist ning mitmekülgsest Peipsiääre valla looduse ja kultuuripärandi võlust.
Tel5128624 Tanel Kuus

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Lääne ja lõuna regiooni juht, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)