-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Tartu maakond, Kastre vald, Lange küla, Tormivälja
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa maatulundusmaa suurusega 4 691m2 , mis asub Kastre vallas Lange külas. Võimalik selle määtükkile osta lisaks juures olevad veel kaks kinnistud.

Elektrijaam on ca 900m kaugusel.
Liigipääs kinnistule on raskendatud kuna otsest teed ei ole. Tee vajab väljaehitamist krunti juurde.

Projekteerimistingimused maatulundusmaal Kastre vallas:
• Üks ühepereelamu
• Kuni 3 abihoonet
• Või 1 põllumajanduslikku tootmisega seotud kuni 400m2 ehitisealuse pinnaga hoonete kompleks
• Ehitiste vahekaugus vähemalt 100m

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler