-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Tartu maakond, Kastre vald, Kõnnu küla, Paju
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter.

Kirjeldus

Kui Sina armastad privaatsust ja unistad elada looduskaunis kohas, siis see pakkumine on just Sinule!

Tartust vaid ca 35km kaugusel Kõnnu külas on pakkuda privaatne 12375m2 suurune maa, kuhu rajada kauni looduse keskele kodu või suvila.

Kinnistul asub ehitusregistrisse kantud elamu, ehitisealuse pinnaga 75m2.
Elekter on olemas. Veevõimalus salvkaevust ja kanalisatsioonivarustus puudub.

Kinnistu asub Ahjalt ca 18km kaugusel, Põlvast ca 33km, Roiult ca 25km.

Kui Sind huvitab antud pakkumine, siis võta minuga ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler