-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Tartu maakond, Kambja vald, Sirvaku küla, Liivaku
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571

Lisainfo

Garaaž, kõrvalhoone, eterniit, saun, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa Reola jõega piirnev kinnistu millel asub suvila.

Suvilakompleksi osadeks on eluhoone (3 tuba ja köök), kõrvalhoone ( garaaž +suveköök ja saun), kasvuhoone, puukuur ja välikäimla.

Hooned on puitkonstruktsioonist ja eterniitkatusega ja vajavad kaasajastamist.

Küttekolleteks on majas puuküttel pottahi ja pliit koos soojamüüriga. Ahi ja soojamüür korralikud, pliit on töötav, kuid amortiseerunud. Küttekolletel ja korstnal värskelt ülevaatus tehtud (15.09.2022), ametlik korstnapühkija akt olemas. Saunas on puuküttel maakivikeris, töötav aga vananenud.

Joogivee kaev on naabritega kahepeale, asub naabri kinnistul. Kinnistul on oma salvkaev olemas aga vajab renoveerimist. Sauna ja muu tarbevesi võetakse allikatiigi ülejooksu torust, millele ligipääs on naabri kinnistult. Kanalisatsiooni ei ole. Kuivkäimla õues. Kastmisvesi tuleb pumbaga jõest.

Olemas on liitumisleping elektrivõrguga. Peakaitse suurus on 25 amprit, 3 faasi.

Kinnistul on viljakandvad õunapuud ja saaki kandvad maasikapeenrad. Jõe teisel kaldal on kõrghaljastus.

ASUKOHT:
Tartu linna piirist on 20km.
Kambja 10km.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571