-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Tartu maakond, Kambja vald, Külitse alevik, Soosilla vkt 20
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571

Lisainfo

Tõrvapapp, boiler, dušš.

Kirjeldus

Oled unistanud rahulikust elust, kus saad linnamelust eemal nautida looduse lähedust? Siin on sinu võimalus – hubane suvila või elamukrunt on vaid kiviviske kaugusel Tartust!

Suvila hoone on püstitatud ligikaudu 10 aastat tagasi ning nüüd vajab natuke väliviimistluse värskendamist.

Suvilas on avar elutuba koos kööginurgaga, kaks magamistuba ning mugav WC/dušširuum. Hoones on avar elutuba koos kööginurgaga, kaks magamistuba ning mugav WC/dušširuum. Vesi on majja toodud kinnistul asuvast kaevust. Kanalisatsioonilahenduseks on kogumiskaev.
Peakaitsme suurus on 3x25A, tagades piisava elektrivarustuse kõigi mugavuste jaoks.

Lisaks suvilale kuuluvad kinnistule vagunelamu/abihoone ja kuur. Vagunelamu on lihtne ristkülikukujuline puitkonstruktsioon, millel on eterniitkatus ja avar avatud ruum koos küttekoldega. Hoones kommunikatsioonid puuduvad. Kuur on väike, kuid sobib suurepäraselt panipaigaks.

Ümbruskond:
Suvilarajoon, kus on rohkem aastaringseks elamiseks kohandatud üksikelamuid ning 300m kaugusel asub Külitse paisjärv, kus saad suviti veemõnusid nautida. Tegemist on äärmise kinnistuga kus on väga privaatne.

Kinnistu ise:
Selles hubases aias kasvavad, ilupõõsad, viljapuud ja marjapõõsad. Kaks piiri ääristab tihe hekk ja põhjapoolsel küljel kõrged puud, mis loovad privaatsust ja idülli.

Asukoht:
Tartu kesklinnast vaid 12 km kaugusel, kuid piisavalt kaugel, et saaksid nautida maalähedast rahu ja vaikust.

Kui see kõlab nagu sinu unistuste kodukoht või suvila, siis võta meiega ühendust ja korraldame sulle kinnisvara külastuse. Ära lase seda võimalust käest libiseda!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571