-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Saare maakond, Saaremaa vald, Vaivere küla, Sauna
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Mööbel, elekter, rõdu, pakettaknad, kõrvalhoone, kaev.

Kirjeldus

Müüa kahe korruseline elamu Vaivere külas – kaugus Kuressaare linnast ca. 6 km.
Maja esimesel korrusel asuvad esik, tehnoruum, panipaik, söögituba-trepihall, elutuba, köök, duširuum – WC, magamistuba. Teisel korrusel trepihall-koridor, WC, kolm magamistuba, rõdu. Elamu seisukord on keskmine, aastate jooksul on teostatud palju parendustöid, kuid hoone vajab endiselt veidi renoveerimist ja alustatud tööde lõpule viimist.
Küte – pliit, ahjud ja kamin, mis on värskelt ka korstnapühkija poolt kontrollitud, olemas akt. Vesi kinnistul asuvast puurkaevust, kanalisatsioon lahendatud kogumiskaevuga.
Lisaks asuvad kinnistul saun, lastele mängumaja ja vanem ait (vajab täielikku renoveerimist/lammutamist).
Kinnistul on piisavalt ruumi ka oma peenramaa loomiseks, aias on juba kasvamas erinevad viljapuud.
Kohe kinnistu piiril on kergliiklustee, mis läheb välja kuni Kuressaare linnani. Lähim ühistranspordipeatus ca. 450 m, lähimad koolid, lasteaiad ja kauplused Kuressaare linnas.
Võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler