-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Võidu põik 1
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Internet, kaabel tv, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi.

Kirjeldus

Ilus renoveeritud 2-toaline korter imeliste vaadetega Orissaare alevis

Tere tulemast! Tule ja naudi suurepärast elukeskkonda selles valgusküllases korteris, mis asub 3-korruselise maja viimasel korrusel.

Päikesepaistet terve päeva jagu:
See kodu pakub sulle päikesepaistet praktiliselt terve päeva vältel. Hommikul saad nautida päikest köögis ja rõdul ning pärastlõunast kuni õhtuni saad päikesepaistet nautida nii elutoas kui ka magamistoas.
Uuendatud tehnosüsteemid:
Korteris on uuendatud kogu torustik ja elektrisüsteem, tagades sulle muretu ja turvalise elukeskkonna.

Praktiline planeering:
Avar esik koos panipaigaga, köök rõduga, eraldi WC ja duširuum. Ja mis põhiline – Esikust pääsed nii magamistuppa kui ka elutuppa, tagades privaatsuse ja mugavuse.
Mööbel:
Korterisse jääb köögimööbel ning vajadusel ka pesumasin, muutes sissekolimise lihtsaks ja mugavaks.

Hoolitsetud hoone:
Kortermaja fassaad on soojustatud, tagades madalad küttekulud. Maja kütteallikaks on kaugküte, tagades sooja ja mugava elukeskkonna aastaringselt.

Aktiivne korteriühistu:
Majas tegutseb aktiivne ja toimiv korteriühistu, mis tagab hoone hea seisukorra ja korraliku hoolduse. Korteriühistul ei ole laene, kõik vajalikud tööd on tehtud remondifondi vahenditest. Hetkel kogutakse raha, et uuendada trepikodade ilmet ning tulevikus on plaanis soojustada maja vundament ja vahetada katus.

Läheduses kõik vajalik:
Orissaare pakub mitmekülgseid võimalusi igapäevaseks mugavuseks ja meelelahutuseks. Kuivastu sadamasse on vaid 20-minutiline sõidutee, Kuressaare linna jõuad vähem kui 40 minutiga. Lisaks on läheduses Orissaare jahisadam, mis vaid 1,5 km kaugusel.
Kohapealne elukeskkond pakub kõike vajalikku ja rohkemgi – kaasaegne COOP pood, hea bussiühendus, koolid, lasteaiad, noortekeskus, spordihoone, iluteenused, kohvikud ja aktiivne kogukond, mis ootab sind avasüli.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662