-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Saare maakond, Saaremaa Vald, Orissaare alevik, Pärna tn 18
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Garaaž, eterniit.

Kirjeldus

Ilm on üsna pilvine ja hall, kui fotograaf antud loo peategelaseni jõuab. “Üsna tavaline oktoorbikuu” kehitaks vast siinkohal enamik õlgu vaadates pilte tagasihoidlikust, kuid seest üllatavalt ruumikast kivimajast.

“Kas jääme päikest ootama?”; küsib fotograaf.
“Ei, las on nii, nii on täiesti reaalne. Selline ju ilm tihti ongi sügiseti”, vastan mina.

See sügavrohelise muruga 1462 ruutmeetrine kinnistu asub merest, sadamast ja ujumiskohast 700 m kaugusel. Tal on kõik, mida ühelt koduõuelt oodatakse; viljapuid, ruumi, privaatsust ja loomingulist vabadust luua uusi istutusalasid.
Nüüd kuivemalt:

ELAMU (Ehitisregistris):
Kivikonstruktsioonil
2 korrust
Suletud netopind 76,2 m²
Ahjuküttega, kusjuures ahi ennast ise ei küta ja pole ka teada kas need üldse töökorras on. Seega võib juhtuda, et olete kütmise murest vaba.
Võimalik tellida ekspertiis.

MAJANDUSHOONE (Ehitisregistris):
kivikonstruktsioonil
1 korrus + võimalik väljaehitada pööningukorrus
suletud netopind 79,5 m²

KUUR: (Ei ole registris)
puitkonstruktsioonil
suletud netopind ca 50 m²

KOMMUNIKATSIOONID
Kinnistul salvakaev, elektriliitumine 1x20A.
Kanalisatsioon puudub, kuid tsentraalse kanalisatsiooni ja veevärgiga liitumispunkt on värava taga tänaval. Liitumine on tasuta!

Ja olgugi, et muuga võib minna veidi aega, vähemalt internet on kiire, sest majani on toodud valguskaabliga kiire internet, mille abil ehitusmaterjali ja mööblit tellida.
Pane lihtsalt puhvaika selga, toeta päiksepaistelisel päeval selg vastu päikese poolt soojendatud tellisseina ja loo oma visioon unistuste kodust. See kõlab nagu nali, aga uskuge – sellistest lihtsates hetkedes peitub kõige suurem rõõm!

PLANEERING: (planeeringu joonis galeriis)
I.korrusel: trepihall, köök, elutuba ja lisaks kaks stuba
II. korrusel: trepihall ja 3 tuba

ÜMBRUSKOND/KESKKOND:
500 m raadiuses on COOP-i pood, Orissaare Gümnaasium, lastaeaed, muusikakool, noortekeskus ja spordihoone. Lisaks söögikohad.
Ning muide, nii kummastav kui see ka ei ole, siis on Orissaares juba väga pikalt kanda kinnitanud kaks tanklat; nii Saare Kütus kui ka Alexela automaattankla.
Orissaare – suure sisuga väike koht!

Kui see objekt sind kõnetab, siis oota vaid kui päikesevalguses seda näed.
Võta küsimuste korral ühendust minuga ja tule vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662