-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 23
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pakettaknad, panipaik, garaaž, kõrvalhoone, boiler.

Kirjeldus

Müügile on tulnud tore 2-toaline korter Orissaares, mis asub kohe alevi südames – vahetus läheduses Orissaare kauplus, bussijaam, kool, spordihoone, ilusalong, postiasutused ning söögikohad. Kõik eluks vajalik on kiviviske kaugusel!
Planeering – esik-koridor, magamistuba, wc-duširuum, elutuba avatud kööginurgaga. Korter on ahjuküttel, välisseinad soojustatud, 2 x pakettaknad. Korteri juurde kuulub ka keldriboks, puudekuur ning garaaž, mis asuvad maja sisehoovis. Ruumikal hoovialal leidub nurk ka oma peenramaa tekitamiseks.
Korteri siseviimistlus vajaks veidi värskendust, kuid on siiski sobilik ka koheselt sisse kolimiseks.
Huvi korral võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler