-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Saare maakond, Saaremaa Vald, Ööriku küla, Männiku
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Kõrvalhoone, profiilplekk.

Kirjeldus

Ida-Saaremaal üsna Orissaare lähedal asub Ööriku küla, mis jääb kaunist Saaremaa põhjarannikust ja merest vaid 4 km kaugusele.
Just siin Ööriku männimetsade vahel torkab paraja ootamatusena silma ilus roheliste kuplitega Püha Kolmainu kirik ja just selle ilusa õigeusu kiriku kõrval elab vagalt oma elu selle kuulutuse peategelane –
Männiku kinnistu koos elamu ja aidahoonega, mis mõlemad on ka Ehitisregistrist leitavad. Kunagises preestrimajas elas ja tegutses kõige pikemalt varasem Ööriku kiriku preester Nikolai Järvesalu, kes oli ülempreester Ööriku Püha Kolmainu koguduses aastatel 1951 – 1991.

ELAMU:
On ehitatud 1930. aastal. Ca 10 aastat tagasi on hoone saanud uue plekkkatuse ning veel paari aasta eest on uuendatud osades ruumides puitpõrandaid ning selle tööga ühtlasi vahetatud ka välja vahetamist vajavad põrandalaagid.
Pealtnäha väikse, armsa ja tagasihoidliku mulje jätva elamu suletud netopind on tervelt 143.2 ruutmeetrit ning tube kogunisti 6.

TEHNOSÜSTEEMID:
Elekter on 3 faasi ja 25 amprit.
Kanalisatsioon puudub.

KÜTE:
Hoones on suur soojamüüriga pliit ning 2 ahju. Tulekollete seisukord on täpselt teadmata ning huvilisel on võimalik tellida täiendav ekspertiis.

ABIHOONE:
Kinnistul on lisaks ka 1930. aasta paiku ehitatud suur palkidest ait, mis on jagatud mitmeks sektsiooniks.
Kokku on aidahoones 92,4 ruutmeetrit suletud netopinda ja aida palgid võrdlemisi heas seisukorras.

JUURDEPÄÄS:
Juurdepääs Männiku kinnistule on üle kiriku (ühiskondlikult kasutatav) maa ning avalik.
Mahasõit Tagavere-Taalikul teelt üle kiriku maa Männiku kinnistuni on ca 55 m pikk.

HUVITAVAT AJALUGU VEEL:
Männiku kinnistu kõrvalnaabriks on Köstrimaja kinnistu, mis on juba ilusasti renoveeritud ja igati esinduslik ja ilus naaberhoone.
Köstrimajas on varasemalt resideerunud ka Püha Eelkäija Skiita nunnakloostri nunnad, kes 2012. aastal kolisid Kuressaare lähedusse Reomäele.
ÜMBRUSKOND:
Ümberringi jäävad laiuvad männimetsad. Lähim pood jääb 8 km kaugusele Tagaverele. Suurim lähim keskus on Orissaare alev, mis jääb 14 km kagusele mööda looklevat mereäärset maanteed.
Kuivastusse on ca 30 minuti teekond (37 km).
Lähim ühistranspordipeatus on 2 km kaugusel Taalikul.

Võta ühendust ja küsi lisa ning lähme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662