-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Saare maakond, Saaremaa vald, Mõntu küla, Lepiku
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müügile on tulnud looduskaunis Lepiku kinnistu, Sõrve poolsaarel, Mõntu sadamast lühikese jalutuskäigu kaugusel. Kinnistule on võimalik taotleda ehitusõigus läbi projekteerimistingimuste.

Elektrialajaam jääb kaugemale kui 400 m (liitumine tegelike kulude alusel), kuid väga hea ja keskkonna sõbraliku alternatiivina on võimalus paigaldada päikesepaneelid.

Haritav maa on 9000 m2
Metsamaa 17 500 m2

Kinnistule on koostatud ka metsamajandamise kava, mille kohaselt on kinnistul keskealine ja küps mets, metsatagavara ca 325 tm.

ASUKOHT

Mõntu on küla Saare maakonnas Saaremaa vallas, asudes Saaremaa lõunaosas Sõrve poolsaare kagurannikul. Enne haldusreformi kuulus küla Torgu valda.
Lähim kauplus Laadla) asub ca 6. km kaugusel. Salme kool on 26. km kaugusel ning Kuressaarde on ca 45 km.

Huvi korral võta julgelt ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler