-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Saare maakond, Saaremaa vald, Laugu küla, Paju
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Elekter, kõrvalhoone.

Kirjeldus

Laugu külas, Põhja-Saaremaal on müüa vahva kinnistu keset põlde ja metsi. Lähimad naabrid umbes poole kilomeetri kaugusel, ümbruses haritavad põllumaad ning taamal metsad. Hoovialale on istutatud erinevaid puid ja ilupõõsaid.
Hetkel asub kinnistul väike suvemaja, kaks kuuri, kaevumaja ning vana elumaja, mida on hakatud juba uuesti üles ehitama. Elamukarbi valmis ehitamiseks on materjal olemas – kergplokk, katusekonstruktsioonid, katusekivid ning moodulkorsten.
Puurkaev kinnistul, elektriliitumine 3 x 20A.
Leisi alevikku, kus asuvad ka lähim kauplus, kool ja lasteaed, ca. 8 km. Meri umbes 4 km kaugusel. Läheduses veel Triigi ja Soela sadamad.
Kui pakub huvi, siis võta ühendust ja läheme vaatama!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler