-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Saare maakond, Saaremaa vald, Läbara küla, Rannaliiva
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Sõrve poolsaare tipus ootab oma merepiiriga kaunis maatükk uut omanikku! Maatüki suuruseks on 2,07 ha, millest 1,43 ha on metsamaa – kasvavad valdavalt männid. Merepiir umbes 110 meetrit. Kehtiv detailplaneering puudub.
Mõntu sadamasse 3 km, Sõrve poolsaare tippu ca. 4 km, Salme alevikku ca. 30 km, Kuressaarde 47 km.
Kui hindad rahu, loodust, merd ja metsa, siis võib see olla just see, mida otsid – võta ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler