-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/752
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pae tn 6
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Pööning, keldrikorrus, garaaž, eterniit, wc ja vannituba eraldi.

Kirjeldus

Hinnatud piirkonnas privaatsel ja vaiksel tupiktänaval on müügile tulnud üpris võimalusterohke planeeringuga elamu.
Otsejoones mööda Pae tänavat mere poole kõndides on rannaalani vaid 600m. (VAATA VIDEOT).
Ca 350 m lähedusse jääb veel Kuressaare piiskopilinnus oma täies hiilguses ning kesklinnani jääb kilomeeter. Seega on sel ka ideaalne asukoht näiteks majutusteenuse pakkumiseks.

HOONE:
Tegemist on 1998.a kasutusele võetud 2.korruselise kivikonstruktsioonil hoonega, millel raudbetoonist vahelaed ning täiskelder. Lisaks on katusel piisavalt kõrgust, et ehitada välja ka katusekorrus.
Hoone on projekteeritud 70 ndatel aastatel Saaremaa KEK-i ehk kolhooside ehituskontori peainseneri poolt, kes ehitas maja oma perele. Tõepoolest on näha, et kokku oma pere pealt hoitud ei ole ning maja planeeritud kaljukindlalt ning suursuguselt.

PLANEERING
1.korrusel: tuulekoda, trepihall, köök, elutuba, koridor pääsuga terrassile ning garaaž koos kanaliga. Garaaži kõrval ka kontoriruum.
2. korrusel: trepihall, 3 magamistuba. Kahest magamistoast on pääs teise korruse terrassile. Lisaks WC, duširuum ning leiliruum. Duširuumist väljapääs garaažipealsele katusele kuhu algselt oli planeeritud bassein. Sellelt on rajatud ka trepp alla esimese korruse terrassile.
Keldrikorrus: Külalistetuba, töötuba, kelder hoidiste jaoks ning ruumid mis teenindavad küttesüsteemi ning kus hoiustatakse pelleteid.

TEHNOSÜSTEEMID:

Majal on lokaalne keskküte, mis töötab pelletiahju baasil. Pelletiahi on varustatud mahutiga kuhu läheb ca 11×15 kg kotti pelleteid.
Vett saab soojendada nii pelletiahju baasil, kuid lisanduvalt on ka veel boilerid (köögi ja pesuruumi jaoks). Tarbevett duši tarbeks saab lisaks soojendada ka saunaahju küttes.
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Lisaks on kinnistul oma kaev, mida kasutatakse põhiliselt aias kastmiseks ja nt ka autopesuks.
————————————————————————————————————————-

KÕIK, MIDA SA VAJAD ON PINDI KINNISVARA.
OLEME SINU JAOKS OLEMAS KÕIKJAL ÜLE EESTI.

VAHENDAMINE
Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima kinnisvarabüroona Eestis oleme esindatud 18 linnas.

HINDAMINE
Kinnisvara hindamisega tegeleb meil iga päev üle 25 hindaja üle Eesti.

HALDAMINE
Pindi Kinnisvarahaldus on alates 2001. aastast Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu liige ning meil on kinnisvara haldus- ja hooldusteenuse pakkumiseks vajalikud sertifikaadid. Teie vara saab asjatundlikult hoitud ja hooldatud ning selle väärtus aja jooksul ei vähene, vaid kasvab

JURIIDILINE NÕUSTAMINE
Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes lahkesti abiks.
Täpsemalt loe ja võta ühendust: http://www.pindi.ee

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662