-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kihelkonna mnt 1
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Mööbel, rõdu, pakettaknad, panipaik.

Kirjeldus

Müüa avar 1-toaline korter Kuressaare linnas, Smuuli piirkonnas.
Hoone esimesel korrusel asuvas korteris on esik, elutuba, köök, duširuum – wc, kaks panipaika ning rõdu. Lisaks kuulub korteri juurde ka keldriboks.
Korteri seisukord on keskmine – vajab perspektiivis veel veidi värskendust, kuid kindlasti on sobilik ka koheseks sisse kolimiseks. Küttesüsteemid ning vee ja kanalisatsiooni torustik on uuendatud – majale on 2020. aastal väljastatud A energiaklass. Hästi toimiv korteriühistu.
Võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler