-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Saare maakond, Saaremaa vald, Kungla küla, Järvoja
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa erakordselt looduskaunis kohas asuv detailplaneeringuga maatulundusmaa/elamumaa. Maatükk piirneb läänepoolsest küljest järvega, idapoolsest küljest Purme abajaga ning meri jääb lõunasse. Maalilisust lisavad vanad kiviaiad, lehtpuud ja kadakad.
Pakkumine koosneb kahest katastriüksusest, mis moodustavad kokku umbes 6,8 hektarilise maatüki:
85801:005:0262 (maatulundusmaa) 6,77 ha
85801:005:0269 (elamumaa) 1177 m2
Kehtiva detailplaneeringu järgi on elamumaale lubatud ehitada maksimaalselt kaks hoonet, ehitusaluse pinnaga 130 ruutmeetrit, kõrgusega kuni 6 meetrit. Elektriliitumine 3 x16 A on juba olemas.
Kaugus Kuressaarest ca. 34 km
Kui soovid rajada oma kodu looduse rüppe, siis see pakkumine on just Sulle – võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler